Author: 5***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: gostei comprarei outros
顏色: 無色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)
Price: HK$28.44
Original Price: HK$49.83
one-size
| Ideal for | Unisex |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Clear |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 4 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 長度 | 16 cm |
| SKU | sb2303097943872421 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: 5***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: gostei comprarei outros
顏色: 無色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)
Author: w***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Chegou no prazo , muito boa e bonita
顏色: 無色 | 尺寸: 均碼 | 2 photo(s)
Author: d***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Produto muito bom eu recomendo
顏色: 無色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: meu irmão vai usar muito
顏色: 無色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)